Girgensonam piespēle, “Sabres” uzvar 0

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons piektdien nopelnīja rezultatīvu piespēli, palīdzot Bufalo “Sabres” pārtraukt piecu zaudējumu sēriju.

Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23

Bufalo vienība savā laukumā papildlaikā ar 3:2 uzvarēja Toronto “Maple Leafs”. Teda Nolana vadībā šis “Sabres” bija otrais panākums.

Girgensons otrā perioda beigās asistēja Lūkam Adamam komandas otro vārtu guvumā un tobrīd rezultāts kļuva neizšķirts 2:2.

Papildlaikā izšķirošo ripu sāncenšu vārtos raidīja vācietis Kristians Ērhofs.

Zemgus kopumā spēlēja vairāk kā 13 minūtes, trīs reizes meta pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Girgensons šosezon 26 mačos guvis vienus vārtus un izpildījis sešas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar 13 punktiem 27 spēlēs līgas kopvērtējumā ieņem pēdējo vietu.