Girgensonam piespēle un zaudējums papildlaikā 0

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons sestdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā, taču tas neglāba viņa pārstāvēto Bufalo “Sabres” no zaudējuma papildlaikā.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 382
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 30
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

“Sabres” savā laukumā ar 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:1) piekāpās Kalgari “Flames” komandai.

Pirmās divas trešdaļas vienības noslēdza bez vārtu guvumiem, bet tad mača 44.minūtē Mets Moulsons pārspēja “Flames” vārtsargu, un komandas biedram šajā vārtu guvumā rezultatīvi piespēlēja tieši Girgensons.

Tomēr Kalgari komanda pēc nepilnām trim minūtēm izlīdzināja rezultātu, un rezultāts palika nemainīgs līdz pat pamatlaika izskaņai. Tomēr papildlaiks neizvērtās veiksmīgs “Sabres” vienībai, jo jau tā pirmajā minūtē pretiniekiem uzvaras vārtus guva Mets Stajans.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 19 minūtes un desmit sekundes, izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī pa vienai reizei veica spēka paņēmienu un bloķēja sāncenšu metienu, tiekot pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Girgensons šosezon 32 mačos guvis trīs vārtus un izpildījis astoņas rezultatīvas piespēles. Viņa negatīvais lietderības koeficients -1 ir viens no labākajiem komandā.