Girgensonam rezultatīva piespēle “Sabres” zaudējumā 0

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons svētdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” NHL čempionāta spēlē viesos papildlaikā ar 3:4 zaudēja Bostonas “Bruins”.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Girgensons mača 35. minūtē asistēja Rasums Ristolainena vārtu guvumā vairākumā, kad komanda izvirzījās vadībā ar 2:1. Trešā perioda viesi vēlreiz izvirzījās vadībā (3:2), tomēr mājinieki pirmspēdējā minūtē panāca izlīdzinājumu un papildlaikā guva arī uzvaras vārtus. Iegūtais punkts gan ir atzinīgi vērtējams, jo traumu un slimības dēļ “Sabres” šajā mačā nevarēja palīdzēt septiņi spēlētāji.

Girgensons spēlēja vairāk kā 20 minūtes un maču beidza ar neitrālu leitderības koeficientu. 34 sezonas spēlēs viņam 9+9 un pozitīva lietderība +2.

Zemgus joprojām ir līderis līdzjutēju balsojumā par NHL Visu zvaigžņu spēles sākumsastāvu. Līdzjutēju balsošana ilgs līdz 1.janvārim, bet, apkopojot fanu balsis, tiks izraudzīts viens vārtsargs, divi aizsargi un trīs uzbrucēji, kamēr pārējos Visu zvaigžņu spēles dalībniekus izraudzīsies līga.

Bufalo ar 29 punktiem noslīdējusi uz pirmspēdējo, 15. vietu Rietumu konferencē, bet Bostona ar 37 punktiem ir devītā.