Sestdiena, 3. decembris, 2016
17. februāris, 2016
Drukāt

Girgensonam rezultatīva piespēle, “Sabres” zaudējums bullīšos

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons otrdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” NHL spēlē viesos piekāpās Otavas “Senators” – 1:2 pēcspēles metienos.

Girgensons asistēja Meta Moulsona vārtu guvumā septītajā minūtē, kad komanda izvirzījās vadībā. Mājinieki ātri panāca izlīdzinājumu un vēlāk bija sekmīgāki arī bullīšos.

Latviešu uzbrucējs kopā spēlēja 16:45 minūtes, izdarīja vienu metienu, vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu metienu, bet viņa lietderības koeficients bija pozitīvs +1.

47 spēlēs Girgensons guvis piecus vārtus un atdevis septiņas piespēles.

“Sabres” nav realizējuši nevienu pēcspēles metienu kopš oktobra (14 neveiksmīgi mēģinājumi pēc kārtas) un Austrumu konferencē atrodas 14. vietā 16 komandu konkurencē, bet “Senators” ir vienu pozīciju augstāk.