Girgensonam rezultatīva piespēle uzvarā Kolumbusā 0

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons piektdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli un palīdzēja Bufalo “Sabres” komandai izcīnīt pārliecinošu uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā.
“Sabres” izbraukumā ar 4:0 (2:0, 0:0, 2:0) uzveica Kolumbusas “Blue Jackets”.
Girgensons ar rezultatīvu piespēli izcēlās trešā periodā ievadā, kad “Sabres” panāca 3:0 savā labā.
Latvijas uzbrucējs šajā mačā laukumā pavadīja 11 minūtes un 35 sekundes, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, saņēma četras soda minūtes, izpildīja vienu spēka paņēmienu un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.
“Sabres” rindās divus metienus realizēja Džeimijs Makgins, ar vārtu guvumu atzīmējās Deivids Legvands un Sems Reinhārts, bet vārtsargs Robins Lēners atvairīja visus 38 pretinieku metienus.
Legvands vārtus guva amizantā situācijā. Pirmā perioda beigās skaitliskajā mazākumā uzbrucējs ripu meta ārā no aizsardzības zonas, taču “Blue Jackets” vārtsargs Jonass Korpisalo nenoreaģēja un ielaida kuriozus vārtus.
“Sabres” guva trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs. Nākamo maču Bufalo aizvadīs svētdien izbraukumā pret Pitsburgas “Penguins”.
Girgensons šosezon piedalījies 47 mačos, guvis piecus vārtus, izdarījis astoņas rezultatīvas piespēles un nopelnījis negatīvu lietderības koeficientu -1.
“Sabres” komanda ar 59 spēlēs izcīnītiem 55 punktiem ieņem septīto vietu Atlantijas okeāna divīzijas kopvērtējumā, bet Austrumu konferencē ir 14.pozīcijā, savukārt “Blue Jackets” sakrājusi par diviem punktiem mazāk.