Girgensonam rezultatīva piespēle 0

Rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien iekrāja latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, bet viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda, kuru vada Latvijas izlases galvenais treneris Teds Nolans, ar 2:4 (0:2, 0:1, 2:1) izbraukumā zaudēja Toronto “Maple Leafs” hokejistiem.

Notriektā tautumeita 6

Girgensons ar rezultatīvu piespēli piedalījās komandas pirmajos gūtajos vārtos, kad trešās trešdaļas trešajā minūtē viņa piespēlēto ripu vārtos pārvirzīja Džeimijs Makbeins, panākot rezultātu 1:3. Četras minūtes vēlāk Tailers Enīss vairākumā viesiem atguva vēl vienus vārtus, tomēr minūti pirms mača beigām uzvaru mājiniekiem ar gūtiem vārtiem vairākumā nodrošināja Meisons Reimonds.

Latvietis laukumā pavadīja 13 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, kā arī uzvarēja trijos no desmit iemetieniem. Maču uzbrucējs noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Girgensons šosezon 21 mačā guvis vienus vārtus un izpildījis piecas rezultatīvas piespēles. Latvieša negatīvais lietderības koeficients -1 ir viens no labākajiem komandā.

Abas komandas savā starpā tikās arī piektdien Bufalo, kad mājinieki bija pārāki ar 3:1. Šajā mačā “Sabres” galvenā trenera amatā atgriezās Nolans. Viņš pirms pāris dienām kļuva par “Sabres” pagaidu treneri, bet pirms tam Nolans Bufalo klubu vadīja no 1995. līdz 1997.gadam, otrajā no sezonām saņemot Džeka Adamsa balvu, kas tiek piešķirta līgas labākajam trenerim

Iepriekš “Sabres” komanda bija izcīnījusi divas uzvaras pēc kārtas.

“Sabres” ar 11 punktiem 22 spēlēs joprojām ne tikai ieņem pēdējo, astoto, vietu Atlantijas divīzijā, bet ir arī vājākā vienība Austrumu konferencē, kā arī visā līgā.