Foto – AFP/LETA

Girgensonam skaists vārtu guvums Bufalo zaudējumā (VIDEO) 0

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons sestdien guva skaistus vārtus, taču Bufalo “Sabres” piedzīvoja kārtējo zaudējumu – 2:3 Monreālā pret “Canadiens”.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41

Latvijas hokejists trešā perioda piektajā minūtē pretinieku zonā izcīnīja lēkājošu ripu, divi aizsargi viņam nespēja patraucēt izslidot vārtu priekšā un arī pārspēt vārtsargu Kariju Praisu. Tobrīd Bufalo deficītu samazināja līdz 2:3, taču neko vairāk neiespēja un piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas.

Girgensons spēlēja vairāk par 14 minūtēm, vienu reizi meta pa vārtiem, izpildīja sešus spēka paņēmienus un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon viņš 29 spēlēs guvis divus vārtus un izpildījis septiņas rezultatīvas piespēles. “Sabres” līgas kopvērtējumā ir pēdējā vietā.