Girgensonam un Ķēniņam rezultatīvas piespēles NHL spēlēs 0

Latvijas hokejisti Zemgus Girgensons un Ronalds Ķēniņš svētdien izcēlās ar rezultatīvām piespēlēm savu klubu NHL spēlēs.
Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” savā laukumā pēcspēles metienos ar 1:2 piekāpās Nešvilas “Predators”. Latviešu uzbrucējs otrā perioda pēdējā minūtē asistēja Tailera Enisa vārtu guvumā. Tobrīd rezultāts kļuva 1:0, viesi izlīdzinājumu panāca vairākumā spēles 56. minūtē un bullīšos arī svinēja uzvaru. Girgensons spēlēja nepilnas 19 minūtes, izpildīja septiņus spēka paņēmienus, bloķēja divus pretinieku metienus, reizi pats meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +1.
Girgensons sezonas 60 mačos sakrājis 28 punktus (14+14).
Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras “Canucks” Ņujorkā ar 4:0 pārspēja “Islanders”. Ķēniņš asistēja Bo Horvatam komandas trešo vārtu guvumā mača 44. minūtē. Latviešu uzbrucējs deviņās laukumā pavadītajās minūtēs arī bloķēja vienu pretinieku metienu, izpildīja divus spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderību +1.
11 NHL mačos Ķēniņam 3+4.
“Canucks” pacēlusies uz piekto vietu Rietumu konferencē, bet “Sabres” ir vājākie austrumos un arī visā līgā.