Latvijas hokejists Zemgus Girgensons šosezon NHL septiņās spēlēs izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli.

Girgensonam un “Sabres” sausais zaudējums pret Bostonu 0

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā ar 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) savā laukumā piekāpās Bostonas “Bruins” vienībai, piedzīvojot trešo zaudējumu pēc kārtas.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli”
Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja desmit minūtes un 25 sekundes, kuru laikā veica trīs nesekmīgus metienus pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Spēles rezultātu vien 30.minūtē atklāja Džeiks Debrasks, bet pamatlaika noslēdzošo divu minūšu laikā Tims Šallers un Devids Bekss “Bruins” labā guva vēl pa vārtiem, nodrošinot viesiem uzvaru ar 3:0.

“Bruins” vārtsargs Antons Hudobins aizvadīja pirmo “sauso” spēli šajā sezonā, tiekot galā ar visiem 36 mājinieku metieniem.

Latvieša laukumā pavadītās teju desmit ar pus minūtes bija mazākais spēles laiks šomēnes, ja neņem vērā divas spēles, kur viņš “Sabres” galvenā trenera Fila Hauslija lēmuma dēļ palika ārpus pieteikuma.

Šosezon latvietis 29 mačos atzīmējies ar vieniem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm, kā arī nopelnījis negatīvu lietderības koeficientu -2. Sezonas pirmos trīs punktus viņš nopelnīja divu spēļu laikā.

Bufalo klubs ar 23 punktiem 34 spēlēs saglabā pēdējo, 16.vietu Austrumu konferencē, bet “Bruins” ar 39 punktiem 32 cīņās ir septītajā pozīcijā. Visas līgas ieskaitē “Sabres” apsteidz vienīgi Arizonas “Coyotes” komandu, kas tikusi pie 19 punktiem.

Nākamajā mačā “Sabres” piektdien uzņems Filadelfijas “Flyers”.

Girgensons NHL aizvada savu piekto sezonu, taču iepriekšējās četrās “Sabres” izslēgšanas turnīrā netika.