Girgensonam vārti, “Sabres” sakāve Čikāgā 0

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons sestdien otro spēli pēc kārtas izcēlās ar vārtu guvumu, taču Bufalo “Sabres” tas atkal neglāba no zaudējuma Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionāta mačā, liecina rīkotāju informācija.

Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Teda Nolana trenētie Bufalo hokejisti viesos ar 2:6 atzina Čikāgas “Blackhawks” pārākumu, piedzīvojot otro neveiksmi šosezon divos aizvadītos mačos. Girgensons vārtus guva spēles astotajā minūtē, tobrīd samazinot rezultātu līdz 1:2.

Latvijas hokejists pretinieku vārtsargu Koriju Kraufordu pārspēja ar atkārtotu metienu, jo bija pirmais pie atsistās ripas. Girgensons spēlēja 15 minūtes (15:28), izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu, izpildīja trīs spēka paņēmienus un spēli beidza ar neitrālu lietderības rādītāju.

Čikāgas “Blackhawks” izdevās veiksmīgs spēles sākums, jo Endrjū Šovs un Dankans Keits jau līdz 3. minūtei panāca 2:0 mājinieku labā. Taču pēc tam Girgensons un perioda izskaņā arī Tailers Eniss, kurš skaitliskajā mazākumā izslidoja vienatnē uz vārtiem, panāca neizšķirtu 2:2. Arī pēc otrā perioda rezultāts nebija mainījies, taču pēdējo 20 minūšu laikā pārsvars piederēja mājiniekiem, kuri guva četrus vārtus.

Uzvaras vārtus guva Patriks Keins, Marians Hosa izcēlās mazākumā, bet vēl pa reizei precīzi meta Patriks Šārps un Dens Karsilo. Hosu atzina par spēles pirmo zvaigzni.

Teds Nolans pēc cīņas atzina, ka trešajā periodā visu izšķīra pretinieku komandas zvaigznes, kamēr viņa komandas vadošie spēlētāji to nespēja. Komanda neapmierinoši arī darbojusies aizsardzībā, piebilda bijušais Latvijas izlases treneris. “Sabres” vārtsargs Jonass Enrots atvairīja 41 no 46 metieniem, kamēr pa pretinieku vārtiem Bufalo hokejisti meta vien 23 reizes.

Jau ziņots, ka sezonas pirmajā spēlē ceturtdien “Sabres” savās mājās ar 1:3 zaudēja Kolumbusas “Blue Jackets”. Vienīgos vārtus Bufalo kluba labā guva Girgensons, kurš otro gadu pēc kārtas iemeta savas komandas pirmo ripu sezonā.