Girgensonam vārti un uzvara pret NHL līderiem (VIDEO) 0

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons otrdien guva vārtus, palīdzot Bufalo “Sabres” NHL regulārā turnīra spēlē savā laukumā pēcspēles metienos ar 2:1 uzvarēt līgas līderus Tampabejas “Lightning”.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas

Girgensons četras minūtes pirms pamatlaika beigām panāca neizšķirtu un tika atzīts par mača otro zvaigzni. Viņš laukumā pavadīja vairāk kā 23 minūtes.

Latviešu uzbrucējs 25 spēlēs guvis astoņus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Bufalo hokejisti uzvarējuši sešās no pēdējām septiņām spēlēm un Austrumu konferencē pacēlušies uz 13. vietu.