Girgensonam visvairāk spēka paņēmienu “Sabres” sagrāvē 0

Latvijas hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” NHL spēlē viesos ar 1:5 zaudēja Dalasas “Stars”.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Girgensons spēlēja 13:54 minūtes, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja četrus spēka paņēmienus, kas bija dalīts labākais rādītājs komandā, bloķēja vienu pretinieku metienu un maču beidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Viņš darbojās trešajā maiņā ar Semu Reinhartu un Setu Grifinu.

“Sabres” bija pārsvars visos rādītājos – vairāk metienu pa vārtiem, vairāk uzvarētu iemetienu, vairāk spēka paņēmienu un bloķētu metienu, skaitlisko vairākumu, tomēr izgāztais pirmais periods, kad tika ielaisti četri vārti, liedza pacīnīties par pozitīvu iznākumu.

“Sabres” ar 14 spēlēs iegūtiem desmit punktiem atrodas pēdējā vietā Austrumu konferencē, bet “Stars” ar 16 punktiem ir astotā rietumos.