Zemgus Girgensons (uz ledus) NHL spēlē Stokholmā.

Girgensonam zaudējums Stokholmā 0

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo “Sabres” ar Zemgu Girgensonu sastāvā piektdien piedzīvoja zaudējumu pret spēcīgo Tampabejas “Lightning”, abām komandām spēli aizvadot Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Rīdzinieks nepatīkami pārsteigts, kā izskatās vietā, kur noslīka Roberts: “Tur viss ir sabrucis… Šādas vietas nedrīkst būt publiski pieejamas!” 62

“Sabres” vienība cieta neveiksmi ar rezultātu 2:3 (0:2, 1:0, 1:1).

Girgensons laukumā pavadīja nepilnas 13 minūtes, no tām trīs minūtes un 49 sekundes nospēlējot mazākumā. Uzbrucējs pielietoja divus spēka paņēmienus un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Spēles rezultātu jau ceturtajā minūtē atklāja Ņikita Kučerovs, kurš vārtu priekšā saņēma lielisku piespēli no Breidena Pointa. Savukārt trīs minūtes līdz perioda beigām vairākumu realizēja Alekss Kilorns. Otrā perioda 16.minūtē aizsarga metienu vārtu priekšā pielaboja Sems Reinhārts, kurš pēdējā trešdaļā ar spēcīgu metienu vārtu augšējā stūrī, panāca 2:3.

“Sabres” spēles izskaņā noņēma vārtsargu, cenšoties atspēlēt vienus vārtus, tomēr tas neizdevās, piedzīvojot piekto zaudējumu šajā sezonā.

Abas komanda Stokholmā atkārtoti tiksies sestdien, kad Ziemeļamerikā spēli aizvadīs arī Pitsburgas “Penguins”, kuras sastāvā ir Teodors Bļugers. Tāpat spēle paredzēta arī Kolumbusas “Blue Jackets”, kas tiksies ar Kolorādo “Avalanche”.

“Sabres” ar 20 punktiem 16 spēlēs Austrumu konferencē ieņem piekto vietu.