Girgensons ar rezultatīvu piespēli sekmē “Sabres” uzvaru 0

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons trešdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Bufalo “Sabres” komandas uzvarā Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā.
“Sabres” izbraukumā ar 4:2 (1:0, 0:2, 3:0) pārspēja Monreālas “Canadiens”.
Girgensons laukumā pavadīja 16 minūtes un 12 sekundes, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, pielietoja četrus spēka paņēmienus, bloķēja trīs pretinieku metienus, uzvarēja vienu iemetienu un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.
Latviešu hokejists ar rezultatīvu piespēli izcēlās mača pirmajā periodā, palīdzot “Sabres” komandai izvirzīties vadībā ar 1:0.
Pēc otrā perioda “Sabres” bija iedzinējos ar 1:2, taču trešajā trešdaļā Bufalo guva trīs vārtus. Pa reizei izcēlās Džeimijs Makgins, Jūhans Lāšons un Braiens Džionta.
“Sabres” guva otro uzvaru pēc trīs zaudētu spēļu sērijas.
22 gadus vecais Girgensons šosezon 43 spēlēs guvis piecus vārtus un veicis sešas rezultatīvas piespēles, kā arī izpelnījies negatīvu lietderības koeficientu -1.
“Sabres” šosezon 51 aizvadītā spēlē izcīnījusi 46 punktus, ieņemot priekšpēdējo, septīto, vietu Atlantijas divīzijā. Savukārt Austrumu konferencē “Sabres” ieņem 14.pozīciju, apsteidzot Toronto “Maple Leafs” un Kolumbusas “Blue Jackets”.
“Canadiens” sakrājusi 52 punktus 52 mačos un ir vienu vietu priekšā “Sabres” gan Austrumu konferencē, gan Atlantijas divīzijā.