Girgensons atgriežas, “Sabres” uzvar 0

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons pēc traumas sadziedēšanas svētdien atgriezās ierindā un palīdzēja Bufalo “Sabres” NHL spēlē savā laukumā ar 4:1 pārspēt Kolorado “Avalanche”.
Girgensons spēlēja vairāk kā 14 minūtes, pie rezultativitātes punktiem netika. Viņa kontā viens bloķēts metiens, viens spēka paņēmiens un četras soda minūtes par spēli ar augstu paceltu nūju.
Bufalo vienība pirmo periodu uzvarēja ar 3:0 un pārsvaru noturēja līdz beigām, pēdējo ripu iemetot tukšos pretinieku vārtos.
Šosezon aizvadītajās 45 spēlēs Zemgus guvis piecus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles, bet viņa lietderības koeficients (-3) ir viens no labākajiem komandā.
“Sabres” Austrumu konferencē atrodas 14. vietā 16 komandu konkurencē.