Girgensons: Domāju, ka amerikāņi šo spēli neskatījās 1

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Zemgus Girgensons pēc dramatiskā mača pret ASV (6:5) atzina, ka viņam uzvara nozīmē ļoti daudz, bet komandas biedri no Bufalo “Sabres” droši vien cīņu nemaz neskatījās.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 192

“Biju kritienā un tikai palaidu (ripu). Tā parasti ir – ja nav, kur likt, laid pa gamaku,” komentējot savus gūtos vārtus trešajā periodā, sacīja Girgensons. “Bija forša spēle. Jā, daudz noraidījumu, bet tiesnešiem neko nevar pārmest – paši nopelnījām. Amerikāņi pārsteidza ar ātrumu. Iespējams, viņi pēc divām brīvām dienām bija mazliet svaigāki. Taču mēs pielāgojāmies un viss bija kārtībā. Man šī uzvara ir ļoti emocionāla, forši spēlēt pret čaļiem, ar ko kādreiz esmu bijis kopā. Latvija neko tādu vēl nebija paveikusi, tāpēc emocijas ir ļoti lielas. Domāju, ka neviens no komandas biedriem neskatījās šo maču. Pārāk agrs – tur tagad ir 9.45 no rīta, neviens brīvdienā tik agri neceļās. Viņi golfu spēlē. Bet gan jau tviterī kāds ieraudzīs. Kā var Tomasam iemest sešas ripas? Viņš ir labs vārtsargs, bet redzam, ka latvieši ir ļoti meistarīgi. Nākamā ir Krievija? Labi, ka pateicāt, nemaz nezināju. Gatavosimies. Mums jāuzlabo disciplīna, nedrīkst tā pārkāpt noraidījumus. Pusi no otrā perioda pavadījām mazākumā. Bija ļoti grūti un nenoliegšu, ka tagad ir nogurums.”