8. aprīlis, 2013
Drukāt

Girgensons mazākumā izglābj “Americans” no zaudējuma

flickr.comflickr.com

Zemgus Girgensons svētdien guva vārtus un izdarīja rezultatīvu piespēli, palīdzot Ročesteras “Americans” AHL spēlē izbraukumā pēcspēles metienos ar 3:2 uzvarēt Albani “Devils”.

Latviešu hokejists spēles 49. minūtē rezultatīvi asistēja Nikam Kraufordam skaitliskajā vairākumā, bet 56. minūtē mazākumā pats guva vārtus, panākot neizšķirtu 2:2. Pēcspēles metienos “Americans” hokejisti bija pārāki ar 3:0.

Girgensons šosezon 55 AHL spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 11 rezultatīvas piespēles, viņa lietderības koeficients ir negatīvs -2.

“Americans” ar 70 spēlēs iegūtiem 82 punktiem ieņem piekto vietu Rietumu konferencē.

Citā spēlē Oklahomsitijas “Barons” bez Kristiāna Pelša ar 5:2 uzvarēja Čikāgas “Wolves”.