AFP/LETA

Girgensons neiemet, “Sabres” sausā 0

NHL čempionāta jaunās sezonas otrajā spēlē Bufalo “Sabres” savā laukumā ar 0:1 zaudēja Otavas “Senators”, tukšā paliekot arī vienīgajam latviešu hokejistam NHL Zemgum Girgensonam.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63

Bufalo “Sabres” divās spēlēs guvuši tikai vienus vārtus un to autors ir Zemgus Girgensons. Pagaidām, ja neiemet Zemgus, to nevar arī pārējie. Pret Otavas senatoriem mājiniekiem labas izdevības netrūka, vairākas iespējas gūt vārtus bija arī Girgensonam. Īpaš spilgta epizode bija 58. minūtē, kad pēc 3-2 pretuzbrukuma Girgensona mesto ripu efektīgi tvēra 35 metienus atvairījušais Kreigs Andersons. Brīdi vēlāk – 95 sekundes līdz spēles beigām – pēc zviedra Ērika Karlsona metiena Otava vienīgo reizi raidīja ripu Raiena Millera vārtos.

Girgensons šo spēli sāka trešajā maiņā kopā ar Braienu Flinu un Mihailu Grigorenko, kopš spēles vidus pēdējā vietā spēlējot Kevinam Flinam. “Sabres” treneris Rons Rolstons pēc spēles uzslēveja tieši trešo maiņu, uzsverot, ka viņi spēlē pareizajā virzienā. Kopumā latviešu uzbrucējs laukumā bija 12 minūtes un 16 sekundes un izdarīja piecus metienus pa vārtiem.

Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs jau sesdtdienas vakarā Pitsburgā pret “Penguins”.