sabres.nhl.com

Girgensons palīdz “Sabres” panākt 1:1 un uzvaru pēcspēles metienos 0

NHL čempionātā pie otrās uzvaras tikusi Bufalo “Sabres” komanda, kas pēcspēles metienos ar 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 2:1) pārspēja Austrumu konferences turnīra tabulas kaimiņus Toronto “Maple Leafs”.
Jau otrajā minūtē Parento mestā ripa iespurdza “Sabres” vārtos, bet izlīdzinājumu mājinieki panāca tikai 55. minūtē. Zemgus Girgensons līdz galam nocīnījās pretinieka zonā un piespieda Toronto hokejistu kļūdīties, ripa atlēca pie Keina, kurš to precīzi raidīja vārtos. Pēcspēles metienu sērijā uzvaras vārtus “Sabres” labā guva Mets Mulsons.
Girgensons spēli sāka “Sabres” trešajā maiņā, taču cīņas gaitā maiņu virknējumos tika veiktas vairākas izmaiņas. Kopā latviešu uzbrucējs spēlēja 17 minūtes un vienu sekundi, vienreiz meta pa pretinieka vārtiem un pielietoja vienu spēka paņēmienu. Girgensons šosezon rezultativitātes punktus vēl nav guvis.