Girgensons pārbaudes spēļu ciklu sāk “Sabres” pirmajā maiņā un ar zaudējumu 0

Pirmajā maiņā iemēģinātais latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons pirmdien neglāba Bufalo “Sabres” komandu no zaudējuma Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē.

Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115
Izplatītas frāzes, ko vedeklām labāk neteikt vīramātēm 1

“Sabres” savā sezonas pirmajā mačā ar 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, 0:1) pagarinājumā savā laukumā piekāpās Karolīnas “Hurricanes”.

Girgensons pirms sezonas iemantojis “Sabres” treneru uzticību un tiek iespēlēts pirmajā uzbrucēju trijniekā kopā ar Kailu Okposo un Raienu O’Reiliju. Pirmdien latvietis nospēlēja 18 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā izcēlās ar trim metieniem pa vārtiem, trim spēka paņēmieniem un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Girgensons septiņas minūtes un 13 sekundes uz ledus pavadīja vairākumā, kas ir vairāk nekā visā pagājušajā sezonā kopā.

Aizvadītajā mačā “Sabres” pirmā maiņa ar rezultativitāti neizcēlās, bet uzvaras vārtus pagarinājuma trešajā minūtē guva “Hurricanes” hokejists Dereks Raiens, kuram tas bija otrais precīzais metiens cīņā.

Citā mačā ārpus pieteikuma palika vārtsargs Kristers Gudļevskis, bet “Islanders” komanda Ņujorkas vienību duelī ar 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās “Rangers”. “Islanders” vārtos Jaroslavs Halāks atvairīja visus 22 pretinieku metienus, bet Īmons Makadams tika galā ar 19 no 20 raidījumiem.

Tāpat laukumā nedevās šogad pasaules čempionātā spēlējušais aizsargs Kristofers Bindulis, bet Vašingtonas “Capitals” komanda ar 1:4 (1:0, 0:3, 0:1) piekāpās Ņūdžersijas “Devils”.

NHL pirmssezonas pārbaudes spēles sākās pagājušajā nedēļas nogalē, bet jaunā sezona tiks ievadīta 4.oktobrī.