AP/Scanpix

Girgensons pēc divu spēļu izlaišanas atkal tiek laukumā 0

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons svētdien pēc divu maču izlaišanas atgriezās Bufalo “Sabres” sastāvā, taču viņa pārstāvētā komanda Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā izbraukumā ar 2:3 (0:1, 0:1, 2:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Sentluisas “Blues” hokejistiem.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12
Britu pulkvedis: “Viņš blefo par kodolieročiem. Jo ātrāk mēs to sapratīsim, jo ​​labāk” 140

Girgensons “Sabres” galvenā trenera Fila Hauslija lēmuma dēļ iepriekšējās divās NHL spēlēs palika ārpus pieteikuma, bet svētdien latvietis atgriezās laukumā. Viņš kopumā mačā pret “Blues” laukumā pavadīja 11 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neveica, bet pielietoja divus spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pirmo divu trešdaļu laikā “Sabres” nonāca iedzinējos ar 0:2, kad pa vārtiem “Blues” labā guva Breidens Šens, kurš mača rezultātu atklāja jau 40.sekundē, un Pols Štjastnijs.
Noslēdzošo pamatlaika 20 minūšu laikā viesi no Bufalo gan atspēlējās, jo 42.minūtē Evans Rodrigess guva savus pirmos vārtus šajā sezonā, turklāt 87 sekundes līdz beigām viņš bija precīzs vēlreiz, nodrošinot “Sabres” komandai vismaz punktu. Savukārt pagarinājumā uzvaru “Blues” vienībai nodrošināja krievu uzbrucējs Vladimirs Tarasenko, kurš bija precīzs 46 sekundes līdz tā beigām.

Girgensons šosezon 25 mačos atzīmējies ar vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, kā arī nopelnījis negatīvu lietderības koeficientu -3. Šos trīs punktus viņš nopelnīja divu spēļu laikā, bet tagad bez punktiem ir jau kopš 14.oktobra, kopš tā laika aizvadot 20 mačus. Šī ir garākā “sausā” sērija Girgensona NHL karjerā.

Ar maču pret “Blues” komandu “Sabres” ir noslēgusi četru izbraukuma spēļu sēriju, bet nākamo dueli tā aizvadīs otrdien, kad uzņems Otavas “Senators” hokejistus.
Bufalo klubs ar 20 punktiem 30 spēlēs saglabā pēdējo, 16.vietu Austrumu konferencē. Visas līgas ieskaitē “Sabres” apsteidz vienīgi Arizonas “Coyotes” komandu, kas arī tikusi pie 19 punktiem. Savukārt “Blues” ar 44 punktiem 31 mačā ir Rietumu konferences pirmajā vietā.