Girgensons pirmo reizi šosezon nopelna divus punktus 0

Latviešu hokejists Zemgus Girgensons ceturtdien guva vārtus un rezultatīvi piespēlēja, bet viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” NHL regulārā čempionāta mačā izbraukumā ar 3:6 zaudēja Minesotas “Wild”.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

Mača otrajā minūtē Girgensons asistēja Rusmusam Ristolainenam, kurš atklāja cīņas rezultātu. Vēlāk pirmajā periodā Zemgus pats guva vārtus, panākot neizšķirtu 2:2. Cīņas turpinājumā gan sekmīgāk darbojās mājinieki, kuru rindās Nino Nīderreiters guva trīs vārtus.

Bufalo vienība zaudējusi piecās spēlēs pēc kārtas, turklāt pēdējos trijos ielaidusi sešus vārtus.

Girgensons spēlēja nepilnas 19 minūtes, izdarot divus metienus pa vārtiem, veicot trīs spēka paņēmienus, bloķējot divus raidījumus, uzvarot sešos no 18 iemetieniem un iekrājot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

“Mūsu sniegums aizsardzības zonā pašlaik ir šausmīgs. Mēs skatāmies uz ripu un dzenamies tai pakaļ, bet divcīņas neuzvaram. Mēs pārāk daudz laika pavadām savā zonā, un tieši tāpēc gūstam mazāk par vieniem vārtiem vidēji ik mačā. Uzbrukumu veidošanai esam pārāk noguruši,” atzīst Zemgus Girgensons, kurš ar 18 spēlēs nopelnītiem 8 punktiem (4+4) ir komandas trešais rezultatīvākais spēlētājs, turklāt ar labāko lietderības koeficientu (-1).