Girgensons runā ar Bailsmu 0

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” NHL čempionātā viesos ar 1:2 piekāpās Tampabejas “Lightning” ciešot ceturto zaudējumu piecos aizvadītajos mačos. Latviešu uzbrucējs spēlēja nepilnas 14 minūtes, divas reizes meta pa vārtiem un bloķēja vienu metienu, bet vienīgo vārtu guvumā nepiedalījās, tādējādi šosezon pagaidām pie rezultativitātes punktiem nav ticis.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins

Bufalo žurnālisti atzīmē kādu interesantu epizodi – pēc piektdienas treniņa Zemgus laukumā pieslidojis pie galvenā trenera Dena Bailsmas un uzsācis sarunu, kas ieilgusi līdz desmit minūtēm. “Sabres” nometnē tik ilgas pārrunas uz ledus neesot novērotas vismaz desmit gadus.

“Mēs visi varam būt labāki un un mums visiem vajag būt labākiem,” vaicāts par sarunu, pēcāk sacīja Bailsma. “Tas attiecas ne tikai uz centību, kuras trūkumu Zemgum laikam nekad neesmu varējis pārmest, bet arī dažiem citiem aspektiem. Mēs šobrīd veidojam komandu un viņš ir tās daļa. Saruna attiecās ne tikai uz Zemgu un ne tikai uz to, kas notiek uz ledus.”

Girgensons šo epizodi komentēja īsi, sakot, ka pārrunātas daudzas lietas un vienmēr esot patīkami labāk iepazīt komandas treneri. Bailsma joprojām daudz eksperimentē ar maiņām. iepriekšējā mačā pret “Panthers” (2:3) Zemgus spēlēja pirmajā virknējumā ar Raienu Oreiliju un Taileru Enisu, laukumā pavadot 15 minūtes, bet pret “Lightning” jau bija trešajā kopā ar Metu Moulsonu un Marku Folinjo. Zemgus ir viens no četriem komandas uzbrucējiem, kas šosezon vēl nav nopelnījuši punktus, turklāt pārējie spēlējuši mazāk. Skaidrs, ka viens no vienības potenciālajiem līderiem bija cerējis uz citādāku sezonas ievadu. Spēka paņēmienos (deviņi) un bloķētajos metienos (trīs) gan viņš kā allaž ir viens no labākajiem.

“Sabres” Austrumu konferencē atrodas 13. vietā 16 komandu konkurencē.

AHL čempionātā Sirakūzas “Crunch” ar Kristeru Gudļevski vārtos uzvarēja arī otrajā sezonas mačā – 2:1 pret Binghemtonas “Senators”. Latvietim atvairīti 27 no 28 metieniem un mača otrās zvaigznes tituls. “Crunch” galvenais treneris Robs Zetlers bija izteicies, ka sezonas sākumā Gudļevskis un Edams Vilkoks laiku vārtos dalīs uz pusēm, tā kā Gudļevskim ļoti svarīgi šobrīd būt zirgā un parādīt pārākumu pār konkurentu, kurš iepriekšējos trīs gadus spēlēja ASV augstskolu čempionātā.

Savukārt, Jutikas “Comets”, Ronaldam Ķēniņam nopelnot negatīvu lietderību (-1), atzina Hartfordas “Wolf Pack” pārākumu (1:3).