Girgensons spēlē daudz, “Sabres” turpinās neveiksmju sērija 0

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā savā laukumā ar rezultātu 4:7 (1:2, 1:3, 2:2) zaudēja vienai no Rietumu konferences vadošajām vienībām Vinipegas “Jets”.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?

“Sabres” cieta piekto zaudējumu pēc kārtas un septīto pēdējās astoņās spēlēs.

Bufalo hokejisti pirmo periodu zaudēja ar 1:2, bet otrajā ielaida trīs ripas pēc kārtas, turpinājumā vairs neiesaistoties cīņā par uzvaru.

“Sabres” rindās ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Džeks Aikels, bet vieni vārti un divas rezultatīvas piespēles bija Raienam O’Reilijam, kamēr Kails Okposo asistēja trijos komandas biedru vārtu guvumos.

Girgensons šajā spēlē laukumā bija 15 minūtes un 47 sekundes, kuru laikā veica divus metienus, pielietoja trīs spēka paņēmienus, zaudēja savā vienīgajā iemetienā un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Viesiem pa diviem vārtiem guva Nikolajs Ēlerss un Kails Konors, kuram arī viena rezultatīva piespēle.

Savu simto punktu NHL karjerā guva “Jets” somu uzbrucējs Patriks Laine, kurš mača septītajā minūtē atklāja cīņas rezultātu. Viņš 117 NHL spēlēs guvis 55 vārtus un veicis 45 rezultatīvas piespēles.

“Komandai tie bija svarīgi vārti, turklāt tika realizēts vairākums. Kopumā spēle bija interesanta, ar daudziem vārtu guvumiem. Ielaidām vārtus, kurus nevajadzētu ielaist, tomēr tikām pie uzvaras,” teica Laine.

Tikmēr “Sabres” galvenais treneris Fils Hauslijs zaudējumā vainoja lēnās darbības aizsardzībā.

“Problēmas sākas jau uzbrukuma zonā, kad jāpaspēj aizsardzībā, bet tas netiek darīts. Hokejisti cer, ka kāds veidos spēli un neatkāpjas, tikmēr jau pretinieku aizsargi ir aizslidojuši garām,” teica Hauslijs.

Girgensons šosezon 38 spēlēs guvis trīs vārtus, veicis četras rezultatīvas piespēles un ticis pie negatīva lietderības koeficienta -5.

Bufalo klubs ar 29 punktiem 43 spēlēs saglabā pēdējo, 16.vietu Austrumu konferencē, bet “Jets” ar 59 punktiem 44 cīņās ir otrā Rietumu konferencē. Visas līgas ieskaitē “Sabres” apsteidz vienīgi Arizonas “Coyotes” komandu, kas tikusi pie 26 punktiem.

“Sabres” nākamajā mačā ceturtdien savā laukumā uzņems Kolumbusas “Blue Jackets” vienību.

Girgensons NHL aizvada savu piekto sezonu, taču iepriekšējās četrās “Sabres” izslēgšanas turnīrā netika.