×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
5. maijs, 2016
Drukāt

Girss pametis Latviju un pārcēlies uz Krieviju (18)

Foto: LETAFoto: LETA

Organizācijas “Russkaja zarja” līderis Ilarions Girss atstājis Latviju un pārcēlies uz Krieviju, pastāstīja Girss.

Girss šīs nedēļas sākumā jau pārvācies uz Krievijas galvaspilsētu Maskavu. Sociālajā tīkla “Facebook” viņš rakstījis, ka Latvijā viņš godprātīgi esot izdarījis visu, ko varējis, un vairs viņa Latvijā nav.

“Mana vieta tagad ir manis mīlētajā Krievijā,” rakstīja Girss.

Girss norādīja, ka, atstājot Latviju, viņš saskāries ar īslaicīgu minstināšanos uz Latvijas robežas, tomēr pēc dažām minūtēm Girss varējis turpināt ceļu.

Girss skaidroja, ka viņa aizbraukšana no Latvijas nenozīmē viņa atteikšanos no viņa uzskatiem attiecībā uz krievu un latviešu problemātiku. Girss iespēju robežās turpinās atbalstīt noteiktas tiesībsargājošās iniciatīvas.

Jautāts, vai viņš plāno mainīt arī pilsonību, Girss sacīja, ka “šis jautājums paliek atvērts”.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. no tavas mutes dieva ausi

 2. driz visi aizmuks paliks nacioalisti. cik tak ir palikusi, nieks vien ir

 3. Gan jau atprasīs atpakaļ, lai palaistu brīvībā, kā Lindermani – tāds ”biedrs” ir vērtīgs tikai Latvijā… Un kādam iemaksājot , var ataicināt…

 4. Tagad tikai atņemt pilsonību un ievest melnajā sarakstā.

 5. šamais jau laikam nemaz nebija krievs, bet gan žīds. Tie visur taisa šmuci.

 6. Es tikai par to priecājos!

 7. Nu neateiksies no Latvijas pilsonības . Un te viņš var iebraukt katru nedēļu katru dienu jebkurā laikā .

  Maskavā ar naudu ir labi visiem . Un tādi kremļa propogandas mašīnā noder . Nemaz nebrīnīšos ja šis vazāsies pa visādiem TV raidījumiem un žēlosies par grūto beztiesisko krievu dzīvi Latvijā .

  Tik pat labi var iesaistīties cīņā pret beneriešiem , amerikanosiem , Sirijā

  • Tāmnieks/luterānis Atbildēt

   Kā vakar intervijā teica Maskavā dzīvojošais aktieris Andris Lielais- vajag tikai nodot savu dzimteni, savu valsti un tu tur (Maskavā) būsi īsts zelta gabaliņš. A. Lielais kā piemēru pieminēja Girsa asinsbrāli Jermoļņiku, kurš, nākdams no Ļvivas, ir ”…..līdz pēdējam diegam un pēdējām biksēm nodevis Ukrainu un tagad sēž visādās žūrijās, komisijās, konkursos un vada naudīgus projektus”. Girsam “labi piemēri” nebūs tālu jāmeklē un gan jau šo visai ātri tādi paši asinsbrāļi integrēs savā sabiedrībā.

 8. ura, ura, ura!!!!!!!!! Atbildēt

  Ļoti labi! Tas ir ļoti labi! Vešņakovu varēja paņemt līdzi! Lindermaņus! Un citus Latviešu tautas ienaidniekus! Un vajadzēja viņam paņemt līdzi, aizvilkt uz maskavu to Okupantu uzvaras parka stabu! Mums viņš nav vajadzīgs! Tā uzvara, visas 9 maija slavināšanas – Mums Latviešu tautai ir Nesušas tikai Nelaimi! Sekas var redzēt Latviešu zemē! Pusē eiropas! Kādu atpalicību ir nesis Komunisma režīms, Sociālisms! Un šie, tieši viens no viņiem, Girss, Georga lentīšu patriots, Latviešu tautas ienaidnieks ir jāpasludina par Nevēlamu personu, Latvijā! Naidīgi noskaņotu! Un visi, kuri viņu atbalsta, domā tāpat, tiem visiem ir nekavējoties jāpamet Baltijas Republikas! Uz neatgriezšanos!

 9. Viņu nomocīja uzvārda atskaņas.

 10. Kāpēc mani nepamet doma, ka mēs par šo puisi vēl dzirdēsim…

 11. Beidzot patīkama ziņa….

 12. Lai dzīvo biedrs Girss, nu tur viņš ēd un turpad d….

 13. ļoti jauki tādu brīnumu dzirdēt, kaut citi apbižotie arī sekotu viņam! Nez kāpēc man liela aizdoma, ka pēc kāda gada šis burlaks būs atpakaļ Latvijā.

 14. Pateicība Augstajam Dievam!
  “Respekt i uvažuha.”
  Tā būtu jārīkojas ikvienam, kurš Latvijā jūtas nelaimīgs, paši iegūtu sirdsmieru un Latvijā vairs nebūtu starpetnisku problēmu. Visumā jau mēs te savā starpā sadzīvojam gana saticīgi, ja vien nebūtu šo musinātāju.

Draugiem Facebook Twitter Google+