×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
17. janvāris, 2017
Drukāt

Ģirts Ķesteris realizē sapni par laulību ceremoniju vadīšanu (6)

Foto - facebook.comFoto - facebook.com

Atklājies, ka viens no populārākajiem un arīdzan noslogotākajiem Dailes teātra aktieriem – Ģirts Ķesteris (52) ik pa laikam sava prieka pēc vada arī laulību ceremonijas. Viņa “pirmais pāris” drīzumā svinēšot jau gada jubileju.

Kā žurnālam “Privātā Dzīve” stāsta aktieris: “Pagājušajā ziemā pats izveidoju savu piedāvājumu, ne gluži biznesa nolūkā, bet gan tāpēc ka par to jau domāju, jauns būdams. Apmeklējot draugu kāzas laikā, kad pastāvēja neskaitāmi dzimtsarakstu biroji, kāzu ceremonijas šķita pārāk vienādas, un kaut ko mainīt nebija iespējams.”

Aktieris izveidojis pats savu scenāriju, kādām vajadzētu būt kāzām, lai visi būtu laimīgi un apmierināti. Viņš gan atzīst, ka pats sevi šādā ampluā skaļi nepiedāvājot, jo noformēt dokumentus viņam neesot juridisku tiesību. Tomēr, kā uzsver Ģirts Ķesteris, viņš labprāt ar katru interesentu ir gatavs aprunāties un savstarpējas sapratnes un ieinteresētības gadījumā, rast kopīgu risinājumu. “Šobrīd esmu pirmsākumos. Daru to tāpēc, ka tas man ir interesanti un saistoši, negribu savu jauno nodarbošanos pārvērst par mašinēriju.”

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Lai izdodas!

  2. Vai viņam ir kārtīga ģimene? Ko tekulis var vēlēt jaunajam pārim?

  3. Vai pašam ir kārtīga ģimene?Ko tekulis jaunajam pārim var vēlēt?

  4. Ļoti žēl, ka tik labam aktierim nav lomu teātrī un kino! Nevajag izniekot sevi sīkumos, precināšana lai paliek baznīcai un valdībai.Labāk pašam kļūt par režisoru, un tad visus ielūgt uz lomām, lai pārsteigtu un iepriecinātu daudz lielāku sabiedrības daļu.

  5. Kas tas tāds par aktieri? Ugungrēku neskatos,kur viņu vēl var redzēt? Nezin kāpēc viņš iedomājās,ka viņu aicinās vadīt kāzas? Sipinieci jā,tā vada kāzas teicami,bet ģirtiņš var tēlot balagānos… :))

Draugiem Facebook Twitter Google+