Ekonomika
Bizness

Ģirts Siliņš: Rēzeknē galvu reibinošs pirkumu skaita pieaugums internetā1


“1a.lv” valdes loceklis Ģirts Siliņš
“1a.lv” valdes loceklis Ģirts Siliņš
Publicitātes foto

Šogad būtiski pieaudzis pirkumu skaits internetā Latvijas reģionālajās pilsētās, liecina vadošā interneta veikala “1a.lv” dati. Visstraujāk pirkumu skaits internetā šī gada pirmajos astoņos mēnešos ir pieaudzis Rēzeknē, kur ir vērojams kāpums par 88%, kurai seko Daugavpils, Jelgava, Tukums un Liepāja.

“Ja līdz šim interneta veikalu klientu vairākumu veidoja aktīvi rīdzenieki, tad šogad redzam būtiskas izmaiņas. Šis gads iezīmē strauju interneta pirkumu skaita pieauguma tendenci tieši ārpus galvasspilsētas, kas parāda, ka iedzīvotāji visā Latvijā aizvien vairāk novērtē iespēju iegādāties plašu un daudzveidīgu kvalitatīvu preču klāstu par izdevīgām cenām, neizejot no mājas” stāsta interneta veikala “1a.lv” valdes loceklis Ģirts Siliņš.

Uzlabojās piegāde

Viens no būtiskākajiem faktoriem, kas ir veicinājis aktīvāku un plašāku pirkumu veikšanu internetā, ir ne tikai sabiedrības uzticības pieaugums interneta veikaliem, bet arī preču piegādes risinājumu uzlabošanās un daudzveidība, vienlaikus nodrošinot aizvien plašāku teritoriālo pārklājumu.

Kopā ar sadarbības partneriem šobrīd saviem klientiem varam piedāvāt efektīvus piegādes risinājumus – arī liela izmēra sadzīves tehnikai, dažādām atpūtas precēm un pat mēbelēm,”

Mēbeļu tirdzniecība augusi visstraujāk

Visstraujāk šogad ir augusi mēbeļu kategorija – to pieprasījums internetveikalā “1a.lv” ir trīskāršojies, salīdzinot ar 2018.gadu. Pieprasītākās mēbeles bijušas biroja krēsli un rakstāmgaldi, virtuves plaukti, kā arī virtuves un ēdamistabas krēsli. Tāpat būtiski pieaudzis instrumentu, apdares materiālu, būvniecības un remonta preču pieprasījums.

Saistītie raksti

Savukārt vasaras mēnešos pirkumu skaits ir palielinājies dažādām atpūtas, tūrisma un sporta precēm. Piemēram, šovasar īpaši pieprasīti, salīdzinot ar citām precēm, ir bijuši bērnu un pieaugušo velosipēdi, skrituļslidas, skrituļdēļi un skrejriteņi. Šovasar cilvēki vairāk domājuši arī par drošību, ko parāda ķiveru un aizsargu pieprasījuma pieaugums.

Uzziņa:

“1a.lv” ir lielākais interneta veikals Latvijā ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi. “1a” veiksmīgi darbojas arī Igaunijā un Lietuvā vairāk nekā 10 gadus. Pērn “1a” apgrozījums Baltijas valstīs veidoja 77 miljonus eiro, kas ir par gandrīz 30% vairāk nekā gadu iepriekš. Kopējais interneta apmeklētāju skaits Baltijā vienā mēnesī sasniedz 4,4 miljonus.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Sākas konkurss “Mans pastnieks 2019”
13 stundas
Raivis Šveicars
Ekonomika
Norvēģijā pieejama autovadītāja apliecība īpašā lietotnē
14 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Neste” piedāvā uzpildīt vējstiklu šķidrumu no automāta bez plastmasas bunduļiem 2
15 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Piekāpjas Liepājai, Daugavpilij un Rēzeknei
55 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Latvijā ierodas Ukrainas prezidents Zelenskis ar kundzi 2
45 minūtes
LE
LETA
Dabā
Siltais gaiss ieplūst Latvijā: prognoze trešdienai
44 minūtes
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Latvietis grib pats būs kungs, pats saimnieks
43 minūtes
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Turcija atbildīga par kurdu slepkavošanu
51 minūtes