×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
1. februāris, 2017
Drukāt

Ģitāras virtuozs Kaspars Zemītis koncertēs kopā ar “Dzirnām”

Foto - Ivo GrundulisFoto - Ivo Grundulis

14. februārī, Valentīna dienā, plkst. 19.30 Dzintaru koncertzāle aicina uz romantisku koncertu “Kaspars Zemītis. Dejas ar stīgām”, kurā būs iespēja novērtēt izcilā akustiskās ģitāras meistara Kaspara Zemīša virtuozo sniegumu saspēlē ar stīgu kvartetu un deju skolas “Dzirnas” dejotājiem horeogrāfa Agra Daņiļeviča vadībā, LA.lv uzzināja koncertzālē.

Kaspars Zemītis ir viens no izcilākajiem akustiskās ģitāras meistariem Latvijā. Viņš ir daudzpusīgs un pieprasīts mūziķis, kurš muzicē dažādos žanros un sastāvos. “Es mūzikā vairāk jūtos kā domātājs, kurš tehniski sarežģītos skaņdarbos meklē un atklāj arvien jaunas nianses,” par sevi saka ģitāras virtuozs. Savulaik Kaspars ir bijis leģendārās grupas “Time After Time” dalībnieks, viņa skatuves partneru vidū ir dziedātāji Linda Leen, Intars Busulis un Renārs Kaupers. Jau vairākus gadus mūziķi vieno arī sadarbība ar Valsts Akadēmisko kori “Latvija” un diriģentu Māri Sirmo, kā arī ar Latvijas Radio kori.

Šo koncertprogrammu caurvij dažādos laikos un ar dažādiem sastāviem tapušas Kaspara Zemīša kompozīcijas, kā arī viņa veidotas citu autoru skaņdarbu aranžijas. Programmā: Roberts de Vizē, Kaspars Zemītis, Maksimo Djego Pujols, Martins Teilors.

Koncertā piedalās Kaspars Zemītis (ģitāra), Līva Plociņa (I vijole), Madara Gaile, (II vijole), Ineta Abakuka (alts), Madara Norbūte (čells), deju skolas “Dzirnas” dejotāji (horeogrāfs Agris Daņiļevičs).

Vēsturiskā Dzintaru Mazā zāle ar 500 skatītāju vietām pēc vairāku gadu rekonstrukcijas un restaurācijas darbiem tika atklāta 2015. gada maijā, sniedzot iespēju koncertdarbību Dzintaros turpināt visa gada garumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+