×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
20. oktobris, 2012
Drukāt

GKR nolemj Rīgas domes vēlēšanās startēt kopā ar SC

Foto-LETAFoto-LETA

Partija “Gods kalpot Rīgai” (GKR) 20.oktobrī kongresā nolēma 2013.gada 1.jūnijā notiekošajās Rīgas domes vēlēšanās startēt kopā ar politisko partiju apvienību “Saskaņas centrs” (SC).

Minētais lēmums tika pieņemts atklāti balsojot. Par abu politisko spēku kopīgu startēšanu Rīgas domes vēlēšanās nobalsoja pārliecinošs vairākums uz kongresu atnākušo GKR biedru, bet pret bija divi. Viens GKR biedrs balsojumā atturējās.

Vienotā Rīgas domes deputātu kandidātu saraksta nosaukums būs “”Saskaņas centrs”/”Gods kalpot Rīgai”” (SC/GKR).

Saskaņā ar šodien pieņemto lēmumu GKR valde ir pilnvarota izvirzīt un apstiprināt Rīgas domes deputātu kandidātus, viņu skaitu un vietu kopējā sarakstā, organizējot ciešu sadarbību ar SC Rīgas domes deputātu frakciju un valdi.

Vienlaikus šodien GKR kongresā pieņemtais lēmums paredz, ka SC/GKR Rīgas mēra amata kandidāts būs pašreizējais Rīgas mērs, SC valdes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, bet galvaspilsētas vicemēra amata kandidāts – pašreizējais vicemērs, GKR priekšsēdētājs Andris Ameriks.

Kā ziņots, šodien Rīgā, Mazajā ģildē, notika GKR kongress, kurā tika lemts par partijas startēšanu 2013.gada Rīgas domes vēlēšanās kopā ar SC. Minētais priekšlikums bija GKR un SC deputātu frakciju iniciatīva.

Visi Rīgas domes SC un GKR deputāti jau iepriekš bija parakstījuši vienošanos, ka atbalsta GKR un SC kopīgu startu vēlēšanās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+