×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
13. augusts, 2013
Drukāt

Glābēji no pagraba izceļ tur iekritušu cilvēku

LETALETA

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki devušies palīgā kādam pagrabā iekritušam un traumas guvušam vīrietim, kā arī steiguši glābt šovasar kārtējo slīkušo atpūtnieku, aģentūra BNS uzzināja dienestā.

Glābēji Jelgavā no 2,5 metru dziļa pagraba izglābuši kādu vīrieti, kurš tajā bija iekritis un guvis traumu, vairs no tā nespēdams izkļūt.

Tāpat glābēji pirmdien Ragaciema apkārtnē jūrā devušies glābt kādu 24 gadus vecu sievieti. Lai gan sākotnēji glābēji tika informēti, ka sieviete ir noslīkusi, ierodoties notikuma vietā atklājās, ka to izglābuši krastā esošie cilvēki.

VUGD pārstāve Inga Vetere aģentūru BNS informēja ka sieviete nemanīja, kā vējš matraci aizdzen aizvien tālāk no krasta. Cenšoties ātrāk aizirties līdz krastam, viņa iekritusi ūdenī un turējusies pie matrača, taču līdz krastam nav varējusi tikt. Notikušo pamanījis kāds vīrietis, kurš ar laivu aizīries līdz cietušajai un ievilcis viņu laivā. Kad glābēji ieradās notikuma vietā, sieviete jau bija nogādāta krastā, taču no ilgstošās uzturēšanās ūdenī viņa bija pārsalusi.

Tā kā pie notikuma vietas nevarēja piebraukt, tad glābēji Neatliekamās palīdzības dienesta mediķiem apmēram kilometra attālumā palīdzēja aiznest viņu aprīkojumu, lai varētu sniegt sievietei medicīnisko palīdzību.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 41 izsaukumu no kuriem 17 bija ugunsgrēki, 21 glābšanas darbs, bet trīs izrādījās maldinājumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+