Mobilā versija
Brīdinājums -0.8°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
7. novembris, 2014
Drukāt

Glābēji no piektā stāva balkona noceļ mazu meitenīti (2)

LETALETA

Glābēji no kāda daudzdzīvokļu nama piektā stāva balkona Jelgavā ceturtdien nocēluši piecus gadus vecu meitenīti, informēja Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas (JPPP) pārstāve Sandra Reksce.

Kāds vīrietis izsaucis JPPP darbiniekus, norādot uz piektā stāva balkonu, kur stāvējusi meitenīte un saukusi pēc palīdzības.

Norādītajā adresē konstatēts, ka meitene dzīvoklī atrodas viena pati, bet viņas mammas atrašanās vietu noskaidrot nav izdevies.

Pieaicinātie Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki, izmantojot izbīdāmās kāpnes, nokļuvuši attiecīgajā mājas balkonā, nocēluši no tā bērnu un nodevuši viņu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta speciālistiem. Pēc mediķu veiktās apskates meitenīte nogādāta Krīzes centrā.

JPPP atgādina, ka par bērna, kas nav sasniedzis septiņu gadu vecumu, atstāšanu bez uzraudzības, ja to izdarījuši vecāki vai personas, kas viņus aizstāj, izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 70 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. bērns izgāja uz balkona un durvis aizkrita?

  2. tadai matei nost bernu,berns vareja iet boja cik mazinam vajaga ,tas ir bistami atstat bernu bez uzraudzibas…

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+