Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
7. novembris, 2014
Drukāt

Glābēji no piektā stāva balkona noceļ mazu meitenīti (2)

LETALETA

Glābēji no kāda daudzdzīvokļu nama piektā stāva balkona Jelgavā ceturtdien nocēluši piecus gadus vecu meitenīti, informēja Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas (JPPP) pārstāve Sandra Reksce.

Kāds vīrietis izsaucis JPPP darbiniekus, norādot uz piektā stāva balkonu, kur stāvējusi meitenīte un saukusi pēc palīdzības.

Norādītajā adresē konstatēts, ka meitene dzīvoklī atrodas viena pati, bet viņas mammas atrašanās vietu noskaidrot nav izdevies.

Pieaicinātie Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki, izmantojot izbīdāmās kāpnes, nokļuvuši attiecīgajā mājas balkonā, nocēluši no tā bērnu un nodevuši viņu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta speciālistiem. Pēc mediķu veiktās apskates meitenīte nogādāta Krīzes centrā.

JPPP atgādina, ka par bērna, kas nav sasniedzis septiņu gadu vecumu, atstāšanu bez uzraudzības, ja to izdarījuši vecāki vai personas, kas viņus aizstāj, izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 70 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. bērns izgāja uz balkona un durvis aizkrita?

  2. tadai matei nost bernu,berns vareja iet boja cik mazinam vajaga ,tas ir bistami atstat bernu bez uzraudzibas…

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+