Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
26. jūlijs, 2015
Drukāt

Glābēji palīdz atbrīvot žogā iesprūdušu bērna roku

Foto-LETAFoto-LETA

Glābēji 25.jūlija vakarā Kalngalē palīdzējuši kādam bērnam atbrīvot žogā iesprūdušu rociņu, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukums VUGD saņemts plkst.22.02. Glābēji, ierodoties notikuma vietā, konstatējuši, ka četrus gadus vecais bērns pats saviem spēkiem nevar atbrīvoties no žoga, un palīdzējuši viņam. Bērns netika hospitalizēts.

Savukārt vīrietim Daugavpilī roka iespiesta siena presē. Viņš nodots mediķu uzraudzībā.

Kopumā aizvadītās diennakts laikā VUGD reaģējis uz 59 izsaukumiem, no kuriem 23 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 21 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+