Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
26. septembris, 2015
Drukāt

Glābēji palīdz no mežiem izkļūt vairākiem tur pazudušiem cilvēkiem

Foto-LETAFoto-LETA

Vakar glābēji palīdzējuši no mežiem izkļūt diviem cilvēkiem, kuri bija devušies lasīt rudens veltes, bet mežā apmaldījušies, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Vakar ap plkst.11 Rēzeknes novada Freimaņu pagastā mežā apmaldījusies 77 gadus veca sieviete. Glābēji viņai palīdzējuši izkļūt no meža.

Savukārt jau tumsā ap plkst.21.30 līdzīga palīdzība bijusi nepieciešama kādam 67 gadus vecam vīrietim Riebiņu novada Aizupiešu purvā. Vīrieti izdevies atrast pēc pusnakts.

Jelgavā glābēju palīdzība bijusi nepieciešama vecākiem, kuru gadu vecais bērns ticis iebloķēts mašīnā. Glābēji palīdzējuši atvērt automašīnas durvis.

Kopumā aizvadītajā diennaktī glābēji devušies 19 izsaukumos uz glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (20)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+