Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Piektdiena, 24. februāris, 2017
30. jūlijs, 2016
Drukāt

Glābēji palīdz nokļūt krastā vīrietim, kuram saplīsis ūdens motocikls

Foto-LETAFoto-LETA

Piektdien, 29.jūlijā, glābēji palīdzēja kādam vīrietim, kuram saplīsa ūdens motocikls, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Inta Šaboha.

Negadījums notika Talsu novadā, Valdemārpilī. Vīrietis bija iebraucis Sasmakas ezerā aptuveni kilometru no krasta un saplīsušā peldlīdzekļa dēļ nevarēja nokļūt krastā.

Glābēji ar motorlaivu devās palīgā ķibelē nokļuvušajam vīrietim un izveda viņu krastā.

Savukārt Rīgā tika saņemts izsaukums uz Juglas ezeru, kur kāds vīrietis bija nolēmis peldēt pāri ezeram. Krasā palikušie līdzgaitnieki ziņoja, ka vīrietim pietrūcis spēka pašam nokļūt krastā.

Glābēji ar motorlaivu nogādāja peldētāju krastā.

Kā ziņots, pagājušajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki piedalījušies 34 glābšanas darbos.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+