×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
2. decembris, 2013
Drukāt

Glābēji pateicas iedzīvotājiem par atbalstu Zolitūdes traģēdijas laikā

LETALETA

Zolitūdes mikrorajonā iebrucis veikala "Maxima" jumts, kā rezultātā gājuši bojā un cietuši cilvēki.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) izsaka pateicību visiem cilvēkiem, kuri ugunsdzēsējus glābējus atbalstīja glābšanas darbos Zolitūdē un joprojām to dara, teikts VUGD izplatītajā pateicībā valsts iedzīvotājiem.

“Paldies visiem, kuri nepalika vienaldzīgi šajā visai tautai grūtajā laikā, visiem, kuri atbalstīja ugunsdzēsējus glābējus un bēdās nonākušos cilvēkus, sniedzot viņiem visdažādāko atbalstu – saziedojot līdzekļus, piegādājot pārtiku, piedāvājot specializēto tehniku un psihologu palīdzību. Ja arī tā bija tikai pašu pagatavota sviestmaizīte un tēja, mēs sajutām, ka tā tikusi gatavota ar īpašu mīlestību un laba vēlējumiem,” norāda VUGD priekšnieks Oskars Āboliņš.

Viņš visu ugunsdzēsēju glābēju vārdā izsaka vissirsnīgāko pateicību un atzinību visiem Latvijas iedzīvotājiem par aktīvo iesaistīšanos, palīdzību un līdzi jušanu tirdzniecības centra “Maxima” sagruvuma seku likvidēšanā un cilvēku glābšanas darbu laikā.

Jau vēstīts, ka 21.novembrī Zolitūdē, sabrūkot lielveikala “Maxima” jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki, tostarp trīs ugunsdzēsēji glābēji.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+