Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
4. jūlijs, 2015
Drukāt

Glābēji Rīgā atbrīvo pie mušpapīra pielipušu zalkti

Foto: Rīgas Zooloģiskais dārzsFoto: Rīgas Zooloģiskais dārzs

Attēlā zalktis

Rīgā glābēji atbrīvojuši pie mušpapīra pielipušu zalkti. VUGD informē, ka Rīgā, Murjāņu ielā, piektdien kādas privātmājas iedzīvotājs konstatējis, ka viņa mājā ielīdis un pie mušpapīra pielipis zalktis. Glābēji zalkti atbrīvojuši un palaiduši tuvākajā mežā.

Aizvadītajā diennaktī VUGD darbinieki palīdzību snieguši vairākiem dzīvniekiem – tā, piemēram, glābēji atbrīvojuši makšķernieka auklā sapinušos gulbi.

Traģiski varēja beigties kāda kaķa centieni izkļūt pa logu, jo uz vēdināšanu atstātā pakešu loga spraugā kaķis iesprūda un pats nevarēja izkļūt laukā.

Savukārt Rīgā, Lielirbes ielā, glābēji atbrīvoja kādu pīlēnu, kurš bija iesprūdis dekoratīvā baseina notekā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD darbinieki reaģējuši uz 67 notikumiem, no kuriem 33 bijuši saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 29 – ar glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+