Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Janīna, Linda
Svētdiena, 20. augusts, 2017
23. aprīlis, 2015
Drukāt

Glābēji Rīgā atrod divu cilvēku mirstīgās atliekas

kulas_ugunsgreks4

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki aizvadītajā diennaktī Rīgā atraduši divu cilvēku mirstīgās atliekas, vēsta BNS.

Cilvēka mirstīgās atliekas atrastas Rīgā, Rencēnu ielas galā kūlas ugunsgrēka dzēšanas laikā. Cilvēka līķis konstatēts grāvī, un VUGD speciālisti uzsver, ka viņa nāve nav saistīta ar ugunsgrēku – konstatēts, ka ķermenis jau ir sadalīšanās stadijā un, visticamāk, tas tur atradies jau ilgāku laiku.

Otra cilvēka mirstīgās atliekas atrastas Rīgas centrā Daugavā. Cilvēka ķermenis atrasts pie Akmens tilta, posmā starp Akmens un Vanšu tiltiem. Glābēji lēš, ka ķermenis upē atradies jau ilgāku laiku. Negadījuma apstākļi nav skaidri.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 90 izsaukumiem, no kuriem 66 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 12 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+