Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
23. aprīlis, 2015
Drukāt

Glābēji Rīgā atrod divu cilvēku mirstīgās atliekas

kulas_ugunsgreks4

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki aizvadītajā diennaktī Rīgā atraduši divu cilvēku mirstīgās atliekas, vēsta BNS.

Cilvēka mirstīgās atliekas atrastas Rīgā, Rencēnu ielas galā kūlas ugunsgrēka dzēšanas laikā. Cilvēka līķis konstatēts grāvī, un VUGD speciālisti uzsver, ka viņa nāve nav saistīta ar ugunsgrēku – konstatēts, ka ķermenis jau ir sadalīšanās stadijā un, visticamāk, tas tur atradies jau ilgāku laiku.

Otra cilvēka mirstīgās atliekas atrastas Rīgas centrā Daugavā. Cilvēka ķermenis atrasts pie Akmens tilta, posmā starp Akmens un Vanšu tiltiem. Glābēji lēš, ka ķermenis upē atradies jau ilgāku laiku. Negadījuma apstākļi nav skaidri.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 90 izsaukumiem, no kuriem 66 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 12 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+