Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
28. jūlijs, 2015
Drukāt

Glābēji: Uz sēkļa uzskrējušo jahtu būs jāpārvieto uz krastu pašam īpašniekam

Glabšanas rinkis, rinkis

Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs MRCC (Rīga) pirmdienas vakarā pieņēmis lēmumu pārtraukt jahtas “Victoria” glābšanas operāciju, aģentūra BNS uzzināja dienestā.

Glābšanas operāciju nolemts pārtraukt, jo kompetences ietvaros izdarīts viss nepieciešamais, lai operācija noritētu veiksmīgi. Šobrīd jahtas locekļiem briesmas nedraud un jahta nerada vides piesārņojumu, līdz ar to īpašniekam ir jāuzņemas tālākā atbildība par peldlīdzekļa pārvietošanu, norāda dienestā. Apkalpes locekļi ir Krievijas pilsoņi.

Operāciju tika nolemts pārtraukt pirmdien plkst. 20.18.

Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta pārstāve Līva Veita aģentūrai BNS pastāstīja, ka jahta atrodas uz sēkļa netālu no krasta un cilvēku drošība tādējādi netiek apdraudēta. Savukārt par jahtas novilkšanu no sēkļa ir atbildīgs īpašnieks.

Vēstīts, ka 27.jūlijā, plkst.05:20 Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Rīga) saņēma informāciju, ka netālu no Ovišu bākas Latvijas jahtai “Victoria”, uz kuras atrodas divi cilvēki, ir norauts enkurs un tā ir uzskrējusi uz sēkļa.

MRCC Rīga nekavējoties norīkoja Krasta apsardzes dienesta dežūrkuģi KA-14 “Astra” un mobilo glābšanas moduli ar laivu doties uz notikuma vietu un sākt glābšanas darbus. Apkalpes locekļi nebija cietuši un viņiem briesmas nedraudēja. Glābšanas operāciju apgrūtināja 2,5 metru augsti viļņi.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+