Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
29. janvāris, 2016
Drukāt

Glābēji vējaino nakti aizvadījuši salīdzinoši mierīgi

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki aizvadītajā diennaktī 36 reizes devušies palīdzēt novērst stiprā vēja radītos postījumus, aģentūru LETA informēja dienesta preses pārstāve Viktorija Gribuste.

Viņa norādīja, ka līdz ar to vējainā nakts glābējiem ir aizvadīta salīdzinoši mierīgi, lieli postījumi nekur nav nodarīti.

Lielākā daļa izsaukumu bijuši saistīti ar ceļu atbrīvošanu no vējā nolauztiem kokiem un zariem, bet četros gadījumos vējš bija atrāvis ēku konstrukcijas, pārsvarā skārda gabalus no jumtiem.
Visvairāk jeb 16 izsaukumu saņemts no Vidzemes, bet 12 – no Rīgas reģiona, savukārt vismierīgākā situācija bijusi Kurzemē.

LETA jau ziņoja, ka stiprā vēja dēļ vakar vakarā jumta segums daļēji tika norauts Talsu novada pašvaldības ēkai. Par to informēja “Talsu namsaimnieks”.

Rīga -2.0
Alūksne -4.2
Daugavpils -5.4
Saldus -2
Liepāja +0.8
Jelgava -3
Ventspils +1.0
Limbaži -1
Madona -5
Rēzekne -5

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+