×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
26. novembris, 2013
Drukāt

Glābēju bēru ceremonijas laikā slēgs satiksmi 11.novembra krastmalā (1)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Klusuma brîdis pie lielveikala "Maxima". iebrucis jumts. Zolitûde. 25/11/2013 foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas Avîze

Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieku bēru ceremonijas laikā trešdien, 27.novembrī, no plkst. 7 līdz plkst.12 slēgs transportlīdzekļu satiksmi 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai.

Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana minētājā ielas posmā būs liegta jau no otrdienas vakara plkst. 20, portālu “LA.lv” informēja Rīgas domē.

Satiksmi slēgs arī Poļu gātes posmā no 11. novembra krastmalas līdz Pils ielai, kā arī Bīskapa gātē, posmā no Herdera laukuma līdz 11.novembra krastmalai. Minētajā laika posmā organizēs divvirzienu satiksmi Pils ielas posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam un Doma laukumā, posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai.

No otrdienas, 26. novembra plkst. 20 līdz trešdienai, 27. novembrim plkst.12 aizliegs transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu: 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai; 11. novembra krastmalai pieguļošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (starp Bīskapa gāti un Poļu gāti); Herdera laukumā; Doma laukumā; kā arī Bīskapa gātē no Herdera laukuma līdz 11.novembra krastmalai.

Jau vēstīts, ka pagājušajā ceturtdienā Zolitūdē, iebrūkot lielveikala “Maxima” jumtam, dzīvību zaudēja kopumā 54 cilvēki, tostarp trīs ugunsdzēsēji glābēji. Viņi gāja bojā otrā jumta sagruvuma laikā, glābjot drupās iesprostotos cilvēkus. Gāja bojā Rīgas reģiona pārvaldes 5.daļas komandieris, kapteinis Vilnis Šteinītis, Rīgas reģiona pārvaldes 1.daļas inspektors, vada komandieris virsleitnants Edgars Reinfelds un Rīgas reģiona pārvaldes 1.daļas ugunsdzēsējs glābējs kaprālis Sergejs Ižiks.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kāāāāāāāāāāāāāāās? Atbildēt

    Vai tad nelaimīgos Glabās Komjaunatnes krastmalā, Jāņus vai MOMIn Trroļltādēļ viesosies Rīgā?
    Vai tad neteica, ka visus glabās 1 meža kapos speciāla vienotā alejā? Kar Notiek Latvijā? Kas apturēs no ķēdes norāvušos kriminālo šaiku – Išakovs, Ameriks, Šlesers?

Draugiem Facebook Twitter Google+