×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
9. jūlijs, 2014
Drukāt

Glābjot vecmāmiņu, mazmeita kopā ar viņu izkrīt no otrā stāva balkona

LETALETA

Otrdien Rīgā no otrā stāva balkona izkritušas divas sievietes – 62 gadus veca vecmāmiņa un viņas 27 gadus vecā mazmeita, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) speciāliste Ilze Bukša.

Viņa sacīja, ka vecmāmiņa kritusi pār balkona margu un mazmeita, visdrīzāk, centusies viņu noturēt, bet tas nav izdevies. Abas sievietes nokritušas, gūstot nopietnas traumas.

Vecmāmiņa nogādāta slimnīcā ar galvas un krūšu kurvja traumu, bet mazmeita ar galvas un kakla traumu, kā arī rokas lūzumu. Zināms, ka jaunākā sieviete bijusi alkohola reibumā.

Citviet reģionā mediķi snieguši palīdzību 38 gadus vecam vīrietim, kurš, liekot atpakaļ ligzdā no tās izkritušu putniņu, nokritis no savas mājas jumta. Vīrietis negadījumā guvis galvas traumu un iekšējo orgānu bojājumus.

Savukārt Kurzemē saņemts izsaukums pie 44 gadus veca vīrieša, kurš guvis sistas brūces sejā un iespējamu apakšžokļa lūzumu, strādājot ar lauzni. Darbarīks paslīdējis un trāpījis vīrietim pa seju.

Tikmēr Vidzemē nopietnas traumas guvis 76 gadus vecs vīrietis. Viņš iekritis mājas garāžas bedrē, gūstot smadzeņu satricinājumu un iespējamus mugurkaula skriemeļu bojājumus.

Tāpat sniegta palīdzība 16 gadus vecam puisim, kurš zaudējis vairāku pirkstu galus un guvis rokas apdegumus, izmēģinot paštaisītu petaržu spridzekli.

Kopumā NMPD dienests vakar saņēmis 1077 izsaukumus, no kuriem 213 bijuši saistīti ar traumu gūšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+