×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
28. oktobris, 2015
Drukāt

Glābšanas riņķis neplānotās īstermiņa situācijās

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ar naudas trūkumu var saskarties katrs, arī jaunieši, no kuriem daļa noteikti būs reiz piedzīvojuši situāciju, kad steidzami ir vajadzīga nauda (studijām, veselības pakalpojumiem), bet aizdevēju ir grūti atrast. Tieši šim mērķim kalpo SMS kredīti.

Vienīgi, lai iegūtu šādu aizdevumu ir jāatceras, ka personai, kas vēlas ņemt kredītu ir jābūt sasniegušai vismaz 18 gadu vecumu, jo, piemēram, populārais aizdevumu veids – SMS kredīts jeb ātrie kredīti galvenokārt ir paredzēti Latvijas Republikas iedzīvotājiem, kas atrodas pilngadības statusā. SMS kredītu var noformēt ar mobilā tālruņa palīdzību un interneta starpniecību.

Regulāri ienākumi – garantija atgriezt aizdevumu

Pirms kredīta saņemšanas Tev ir jāsameklē kompānija, kura ir gatava izsniegt kredītu jauniešiem, kas nupat sasnieguši 18 gadu vecumu. Tādu mūsdienās netrūkst un praktiski visi SMS kredīti tiek izsniegti arī bez ķīlas un galvojuma. Tas krietni atvieglo naudas saņemšanas procesu un norāda SMS kredīta priekšrocības.

Kurš var pieteikties SMS kredītam?

Tie, kas jau reizi izmantojuši SMS kredītu pakalpojumus zina, ka šis risinājums var būt glābiņš, kad nauda nepieciešama nekavējoties, un, piemēram, maksājumus par dzīvokļa īri nevar atlikt. Tos iespējams saņemt īsā laikā un lai tiktu pie naudas, nav nepieciešams pat iziet no mājas. Ja cilvēks prasmīgi izvērtēs savas iespējas atmaksāt kredītu, tad nevajadzētu rasties problēmām atrast piemērotu kredītaizdevēju.

SMS kredīti ir piemēroti ne tikai cilvēkiem ar algotu darbu, bet arī citām sabiedrības grupām, tostarp pensionāriem, kas ik mēnesi saņem pensiju vai citiem, kas var rēķināties ar pabalstiem vai vēl citiem ikmēneša ienākumiem. Visbiežāk aizdevumi tiek izsniegti personām ar stabilu darba atalgojumu, bet daudzos gadījumos arī personām bez konkrētas darba vietas. Tātad visiem potenciālajiem naudas aizņēmējiem sākotnēji prātā vienmēr jāpatur doma par kredīta atgriešanas iespējām, lai kredītsaistības kļūtu nevis par finansiālo jūgu, bet par iespēju naudas grūtību laikā.

SMS kredīts ir:
• Tava iespēja dažu minūšu laikā tikt pie aizdevuma, ja steidzami nepieciešama nauda;
• Kredītu var saņemt bez ķīlas, izziņas no darba vietas un galvojuma;
• Naudu aizņemoties atkārtoti, vari nosūtīt pieteikumu ar SMS palīdzību.

Aizņemies pārdomāti, izvērtējot, vai saņemto kredītu spēsi atmaksāt.

Draugiem Facebook Twitter Google+