Mobilā versija
Brīdinājums -0.1°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
7. novembris, 2014
Drukāt

Glezna “Mīļais tētis” izlikta apskatei Rīgas Mākslas telpā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No šodien Rīgas Mākslas telpā apskatāma glezna “Mīļais tētis” – veltījums ikkatram Latvijas tētim 2014. gada Tēva dienā, portālam LA.lv pastāstīja Tēva dienas rīkotāja Marta Bormane.

Gleznas radīšanā Tēva dienas svētkos, ko organizēja portāls “Mammamuntetiem.lv”, piedalījās ģimenes no visas Latvijas, kā arī māsas mākslinieces Elita un Ilze Patmalnieces, un Rīgas Mākslas telpā tā būs apskatāma līdz gada beigām.

Gleznas izmērs ir gandrīz četri metri platumā un 1,2 m augstumā. Mākslas darbā, izmantojot “Vivacolor” dāvinātās krāsas, attēloti ne mazāk kā 33 tētu portreti.

Lai aplūkotu šo tēviem veltīto gleznu, ieejas biļete nav jāiegādājas – glezna atrodas pie ieejas Rīgas Mākslas telpā no Mazās Jaunielas.

Arī pērn Tēva dienas svētkos tika radīts lielformāta mākslas darbs – glezna ar nosaukumu “Drosme”. Tās tapšanā piedalījās gan 2013. gada Tēva dienas svētku dalībnieki, gan grafiti mākslinieki Aigars Mamis un Roberts Rūrāns. Glezna “Drosme” bija veltīta tēviem visā Latvijā – kā pateicība par tēva lomas uzņemšanos. Tāpat Tēva dienas laikā Esplanādē tika rīkota fotoizstāde.

Pievienot komentāru

Kad un kāpēc sievietes sāka skūties? Mazs atskats vēsturēJā, sievietes to dara katru dienu, tomēr ne visas zina, kādēļ vispār sabiedrībā sievietēm ir pieņemts skūt, piemēram, paduses un kājas.
Draugiem Facebook Twitter Google+