×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
16. janvāris, 2014
Drukāt

Gleznotāja Ieva Bondare staro jau trešās izstādes atklāšanā (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Māksliniece Ieva Bondare savas personālizstādes "Gads&Laiki" atklāšanā.

Rīgā, Eiropas Savienības mājā apskatāma mākslinieces, Latvijas Mākslas akadēmijas doktorantes Ievas Bondares personālizstāde “Gads&Laiki”, kurā pārstāvēti dažādu gadu un dažādu laiku darbi, kurus vieno gada un gadalaiku cikls, kā arī mākslinieces lietotā gleznošanas tehnika.

Izstādes atklāšanu apmeklēja Latvijas kultūras un sabiedriskie darbinieki, politiķi, arī ASV vēstnieks Latvijas Republikā Marks Pekala.

Izstāde “Gads&Laiki” pirmo reizi tika izstādīta Ventspilī 2013. gada vasarā, šobrīd atceļojot līdz Rīgai, kur Eiropas Savienības mājā būs skatāmā līdz pat 30. janvārim. Šie darbi parāda mākslinieces pasaules uztveri, krāsu intensitātes pārdzīvojumu un krāsu ritmu, kas eļļas krāsās fiksēta dažādos gada laikos un dažādos mākslinieces dzīves posmos.

Šī ir jau trešā Ievas Bondares personālizstāde Latvijā, kas iezīmē mākslinieces atgriešanos pie tradicionālas stājglezniecības. Apskatei izlikti dažādu žanru darbi, galvenokārt, ainavas un klusās dabas, kā arī cilvēka studijas. Pēc atgriešanās no ASV, Ieva Bondare debitēja latviešu publikai ar personālizstādi “skatiens.punkts”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Un tās ir gleznas HA HA

  2. Gleznotāja???

    • Ja ir pietiekams finansiāls nodrošinājums, katrs var rīkot izstādes neatkarīgi no savas spējas kaut ko jēdzīgi uzgleznot.

Draugiem Facebook Twitter Google+