Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
10. janvāris, 2015
Drukāt

Glūdā šoferis laicīgi pamana uz ceļa guļošu vīrieti un ar savu auto nogādā viņu atskurbtuvē (1)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

RĪGA, Jan 10, BNS – Glūdas pagasta teritorijā uz meža ceļa kāds šoferis laicīgi pamanījis uz ceļa braucamās daļas guļam vīrieti, kuru iecēlis savā mašīnā un nogādājis atskurbtuvē Jelgavā, aģentūru BNS informēja Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas pārstāve Aiva Saulīte.

Viņa pastāstīja, ka pašvaldības policijas atskurbtuvē piektdien ieradās autovadītājs, kurš paskaidroja, ka, braucot ar automašīnu caur Glūdas pagastu, pamanījis uz meža ceļa braucamās daļas guļam iereibušu vīrieti.

Vadītājs ievietojis vīrieti savā automašīnā un gribējis viņu nogādāt dzīvesvietā, taču vīrietis bijis tik spēcīgā alkohola reibumā, ka nav varējis nosaukt adresi. Autovadītājs nolēmis vīrieti nogādāt drošā vietā, dodoties uz pašvaldības policiju.

Saulīte informē, ka plkst.20.30 vīrietis ievietots Medicīniskajā atskurbtuvē līdz reibuma izgulēšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. shoferis malacis

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (50)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+