Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
10. janvāris, 2015
Drukāt

Glūdā šoferis laicīgi pamana uz ceļa guļošu vīrieti un ar savu auto nogādā viņu atskurbtuvē (1)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

RĪGA, Jan 10, BNS – Glūdas pagasta teritorijā uz meža ceļa kāds šoferis laicīgi pamanījis uz ceļa braucamās daļas guļam vīrieti, kuru iecēlis savā mašīnā un nogādājis atskurbtuvē Jelgavā, aģentūru BNS informēja Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas pārstāve Aiva Saulīte.

Viņa pastāstīja, ka pašvaldības policijas atskurbtuvē piektdien ieradās autovadītājs, kurš paskaidroja, ka, braucot ar automašīnu caur Glūdas pagastu, pamanījis uz meža ceļa braucamās daļas guļam iereibušu vīrieti.

Vadītājs ievietojis vīrieti savā automašīnā un gribējis viņu nogādāt dzīvesvietā, taču vīrietis bijis tik spēcīgā alkohola reibumā, ka nav varējis nosaukt adresi. Autovadītājs nolēmis vīrieti nogādāt drošā vietā, dodoties uz pašvaldības policiju.

Saulīte informē, ka plkst.20.30 vīrietis ievietots Medicīniskajā atskurbtuvē līdz reibuma izgulēšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. shoferis malacis

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+