Kultūra
Kultūrpolitika

“Goda vārti” šogad vēstīs par Latvijas spēka avotiem0

Publicitātes foto

Šogad vides mākslas objekts “Goda vārti” vēstīs par Latvijas spēka avotiem, kas veido mūsu valsts ikdienu, ļauj lepoties uzvaras brīžos un dod iemeslu smelties pašapziņu svētku reizē, informē Rīgas dome.

Šogad projektu vides mākslas objektā “Goda vārti” īsteno režisors Juris Jonelis, vizualizāciju autori Viktors Keino un Dmitrijs Voloviks. Februāra programmā ir divas tēmas – budēļi kā dzīvības enerģijas iekustinātāji, dabas spēku modinātāji un auglības vēstneši, un ragaviņas kā simbols kopīgajam laikam ar ģimeni, kurā aktīvajā atpūtā radītais prieks un darba spars īstenojas Latvijas sportistu sasniegumos Ziemas olimpiskajās spēlēs.

“Mēs savu spēku un iedvesmu smeļamies mūsu saknēs un saiknē ar dabu, kā arī spējā radīt un darīt. Pašu paveiktais atspoguļojas “Goda vārtos”. Te sastopas padarītie darbi, piedzīvotie notikumi un spēka avoti, kuri ir iekustinājuši enerģiju un neredzamu, neapjaustu spēkus, kas slēpjas mūsos. Tie piepilda un atsedz mūsu attiecības ar apkārtējo vidi un tuvajiem”, šī gada vēstījumu raksturo tā autori.

LA.lv