Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
23. aprīlis, 2015
Drukāt

Goda zīmes saņems 63 iekšlietu nozares darbinieki

Foto: LETAFoto: LETA

Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi tiks apbalvoti 63 iekšlietu nozares darbinieki, aģentūra BNS uzzināja Iekšlietu ministrijā (IeM).

Piektdien, 24 .aprīlī, plkst. 10 IeM notiks apbalvojumu pasniegšanas svinīgais pasākumus par godu Latvijas Neatkarības atjaunošanas 25.gadadienai, kurā sakarā ar priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi tiks apbalvoti 63 iekšlietu nozares darbinieki.

Ar Ministru kabineta Atzinības rakstu apbalvos trīs iekšlietu nozares amatpersonas un ar Ministru prezidenta Pateicību apbalvos četras iekšlietu nozares amatpersonas.

Valsts policijas, Valsts robežsardzes, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes un Nodrošinājuma valsts aģentūras amatpersonas un darbinieki saņems Iekšlietu ministrijas Goda zīmes, apbalvojumus ar personīgo ieroci, kā arī speciālās dienesta pakāpes pirms termiņa.

Svinīgā apbalvošanas pasākuma laikā būs apskatāma arī iekšlietu nozares darbinieku bērnu radošo darbu konkursa izstāde “Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai 25”.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (14)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+