Mobilā versija
+21.8°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
23. aprīlis, 2015
Drukāt

Goda zīmes saņems 63 iekšlietu nozares darbinieki

Foto: LETAFoto: LETA

Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi tiks apbalvoti 63 iekšlietu nozares darbinieki, aģentūra BNS uzzināja Iekšlietu ministrijā (IeM).

Piektdien, 24 .aprīlī, plkst. 10 IeM notiks apbalvojumu pasniegšanas svinīgais pasākumus par godu Latvijas Neatkarības atjaunošanas 25.gadadienai, kurā sakarā ar priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi tiks apbalvoti 63 iekšlietu nozares darbinieki.

Ar Ministru kabineta Atzinības rakstu apbalvos trīs iekšlietu nozares amatpersonas un ar Ministru prezidenta Pateicību apbalvos četras iekšlietu nozares amatpersonas.

Valsts policijas, Valsts robežsardzes, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes un Nodrošinājuma valsts aģentūras amatpersonas un darbinieki saņems Iekšlietu ministrijas Goda zīmes, apbalvojumus ar personīgo ieroci, kā arī speciālās dienesta pakāpes pirms termiņa.

Svinīgā apbalvošanas pasākuma laikā būs apskatāma arī iekšlietu nozares darbinieku bērnu radošo darbu konkursa izstāde “Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai 25”.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (13)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+