Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
9. aprīlis, 2014
Drukāt

Godina holokausta upurus

Foto - LETAFoto - LETA

Mencendorfa namā atklājot izstādi “Romi Latvijā” un svinīgā pasākumā palaižot Daugavā ziedus, vakar Rīgā risinājās Starptautiskā romu diena.

“Latvija ir vienīgā valsts Eiropas Savienībā, kur nav Otrajā pasaules karā nogalināto romu piemiņas vietas. Noslepkavotie cilvēki nav apglabāti, nav pat apzināti un uzskaitīti, tādēļ nevaram sapulcēties pie viņu kapa. Atliek laist ziedus ūdenī un šādi godināt bojāgājušos tautiešus,” norāda Starptautiskās romu apvienības augstākais komisārs Normunds Rudevičs. Attēlā: ansamblis “Ame Roma” muzicē pasākumā 11. novembra krastmalā pie Lielā Kristapa pieminekļa, kur Starptautiskajā romu dienā godināja holokausta upurus ar ziedu palaišanu Daugavā.

Pievienot komentāru

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+