Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
9. aprīlis, 2014
Drukāt

Godina holokausta upurus

Foto - LETAFoto - LETA

Mencendorfa namā atklājot izstādi “Romi Latvijā” un svinīgā pasākumā palaižot Daugavā ziedus, vakar Rīgā risinājās Starptautiskā romu diena.

“Latvija ir vienīgā valsts Eiropas Savienībā, kur nav Otrajā pasaules karā nogalināto romu piemiņas vietas. Noslepkavotie cilvēki nav apglabāti, nav pat apzināti un uzskaitīti, tādēļ nevaram sapulcēties pie viņu kapa. Atliek laist ziedus ūdenī un šādi godināt bojāgājušos tautiešus,” norāda Starptautiskās romu apvienības augstākais komisārs Normunds Rudevičs. Attēlā: ansamblis “Ame Roma” muzicē pasākumā 11. novembra krastmalā pie Lielā Kristapa pieminekļa, kur Starptautiskajā romu dienā godināja holokausta upurus ar ziedu palaišanu Daugavā.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+