×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
22. maijs, 2015
Drukāt

Godina meža nozares izcilniekus (2)

1. Godina meža nozares izcilniekus

1no6
Foto - LETAFoto - LETA
Foto – LETA

Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) aulā Jelgavā piektdien godināti meža nozares izcilākie ļaudis, par sasniegumiem pasniedzot viņiem augstāko nozares apbalvojumu – “Zelta čiekurs”.

“Zelta čiekuru” par mūža ieguldījumu Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš pasniedza Gunāram Dišleram, Mārim Laiviņam, Jānim Mārciņam, Ārim Smildziņam un Andrim Ziemelim.

Savukārt visiem nominācijas “Par mūža ieguldījumu” laureātiem zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) pasniedza Ministru kabineta Atzinības rakstus, Goda diplomus un krūšu nozīmi “Zelta sēkliņa”.

Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS) pasniedza balvas par inovatīvu uzņēmējdarbību laureātiem SIA “ASP Pluss, SIA “4 Plus” un SIA “Baltic Block”.

Savukārt par ieguldījumu zinātnes attīstībā laureāti ir Andis Lazdiņš, Leonards Līpiņš un SIA “Integrētās audzēšanas Skola”. Balvu “Zelta čiekurs” Andim Lazdiņam pasniedza izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile.

Laureāti par ilgtspējīgu saimniekošanu ir meža īpašnieki Mārcis Saklaurs, Gundars Seisums un Dainis Zuika. Balvu “Zelta čiekurs” meža īpašniekam Mārcim Saklauram pasniedza Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs Edgars Tavars.

Meža nozares gada balvas pasniegšanas ceremonija kļuvusi par tradīciju, šogad šo balvu pasniedz jau vienpadsmito reizi.

“”Zelta čiekurs” iemieso vienkāršību, atvērtību un Latvijas meža skaistumu – nav precīzāka apzīmējuma cilvēka mīlestībai pret mežu, tāpat kā nav labākas balvas, lai atalgotu cilvēka darbu Latvijas meža labā,” norāda ZM.

Par nominācijas “Par mūža ieguldījumu” laureātu ceļu uz panākumiem meža nozarē lasiet zemāk.

  1. Godina meža nozares izcilniekus
  2. Gunārs Dišlers: Ne mirkli nenožēlojot izvēli
  3. Māris Laiviņš - ģeogrāfs starp mežiniekiem
  4. Jānis Mārciņš: Šūpuļkrēsls lai pagaida
  5. Āris Smildziņš: Pienākums aizkavēties amatā
  6. Andris Ziemelis: Visinteresantāk ir izdomāt kaut ko jaunu

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. lai gods un slava cilvēkiem !
    Mana dzīves pieredze allaž liek saausīties, kad mani sāk skaļi slavēt.Katrā tādā reizē agrāk vai vēlāk atklājās, ka, savā naivumā, esmu par velti līdzējis pildīt svešas kabatas… Slavēt nav grāvi rakt vai malku skaldīt …

  2. Māris ir ļoti vieds un jauks cilvēks. Paldies par mums dotajām zināšanām!

Draugiem Facebook Twitter Google+