Mobilā versija
+2.1°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
22. oktobris, 2013
Drukāt

Liepājā un Rīgā godina mūžībā aizgājušo rokmūziķi Brīzi (2)

Foto: Aigars PrūsisFoto: Aigars Prūsis

Otrdien vakarā daudzi cilvēki Liepājā un Rīgā godināja pēkšņi mūžībā aizgājušo rokmūziķi Aivaru Brīzi. Viņa dzīvesbiedre Elita Veidemane šodien atklājusi, ka mūziķis miris no gripas komplikācijām.

Liepājas Kultūras pārvaldes attīstības projektu vadītāja Krista Kalnarāja LETA pastāstīja, ka Liepājas mūziķu slavas alejā otrdienas vakarā pulcējās aptuveni desmit cilvēku. Pie bijušās ”Latvijas 1.rokkafejnīcas” iedegtas apmēram 50 svecītes, kā arī nolikti ziedi pie Brīzes fotogrāfijas.

LETA novēroja, ka svecītes un ziedi otrdienas vakarā  salikti arī pie pašreizējās “Latvijas 1.rokkafejnīcas” Vecrīgā, Reiterna namā, kur notika mūžībā aizgājušā rokmūziķa piemiņas pasākums.

Jau ziņots, ka otrdien 51 gada vecumā pēkšņi miris leģendārais latviešu mūziķis Brīze, vēstīja portāls “nra.lv”.

Brīzes dzīvesbiedre Elita Veidemane šodien mikroblogošanas vietnē “Twitter” raksta, ka Brīze ceļā no Austrijas saslima ar gripu, kas pāraugusi abpusējā plaušu karsonī. Portāls “Delfi” vēstīja, ka Brīze miris slimnīcā Polijā atpakaļceļā no Austrijas.

Brīze dzimis 1962.gada 28.janvārī Liepājā. Daudziem Brīzes vārds saistās tieši ar leģendāro grupu “Līvi”, tomēr mūziķis darbojies arī tādās grupās kā “Neptūns” un “Leģions”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. In Memoriam: Aivars Brīze http://twist.lv/ab

Aktiera acis pasaka vairāk nekā vārdi. Baibai Indriksonei – 85 (1)Lai gan populārajai teātra un kino aktrisei Baibai Indriksonei 22. februārī jau paliks 85 gadi, viņa joprojām trijos teātros spēlē izrādēs un jūtas labi.
Draugiem Facebook Twitter Google+